REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Żabka uruchomiła pierwszy sklep pawilonowy pod skocznią narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Placówka o powierzchni 68 mkw., z dopasowanym do tej lokalizacji asortymentem  pozwoli na szybkie i wygodne zakupy turystom, narciarzom i kibicom skoków narciarskich czy zawodów biegowych, zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020
Żabka pod skocznią im. Adama Małysza w Wiśle

Żabka pod skocznią im. Adama Małysza w Wiśle

– Uruchamiamy sklepy w nowych, atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach, aby być wszędzie tam, gdzie oczekują tego nasi klienci. Cieszymy się, że możemy rozwijać naszą sieć w zimowym kurorcie - Wiśle, z ofertą dopasowaną przede wszystkim do potrzeb turystów, którzy przybywają tu o każdej porze roku. W trwającym sezonie narciarskim, wszyscy kibice i fani sportów zimowych mogą w przerwie korzystania z uroków zimy, „skoczyć” do Żabki po ciepłą przekąskę czy gorącą kawę na wynos – zaznacza Adam Manikowski, wiceprezes Żabka Polska.

Sklep Żabka zlokalizowany jest na terenie parkingu przy wiślańskiej Skoczni, przynależącym do Polskiego Związku Narciarskiego. Oferta placówki skierowana jest przede wszystkich do turystów, którzy przez cały rok odwiedzają Wisłę i jej najbardziej znany punkt miasta, czyli Skocznię Narciarską im. Adama Małysza.

– Cieszymy się na taką współpracę sportu i biznesu, z której mają skorzystać turyści, miłośnicy gór czy kibicie sportów zimowych, przybywający licznie do Wisły. Sklep sieci Żabka znajduje się tuż przy skoczni narciarskiej. Jest ona odwiedzana przez cały rok zarówno przez turystów z różnych zakątków Polski, jak i obcokrajowców, którzy uczestniczą w organizowanych w mieście zawodach w skokach narciarskich czy biegach, a także przez jeżdżących na nartach czy snowboardzie w okolicznych stacjach narciarskich. Mamy nadzieję, że będzie to zatem dla nich duże zakupowe ułatwienie – podkreśla Jan Winkiel, sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego.

Według danych PZN jest ich bisko 600 tys. rocznie. W pobliżu obiektu znajduje się też czynny przez cały rok wyciąg krzesełkowy, a sklep z pewnością będzie również chętnie odwiedzany przez turystów i fanów sportów zimowych, korzystających z uroków zimy w stacjach narciarskich Nowa Osada, Cieńków i Klepki.

Odwiedzający placówkę będą mogli skorzystać z kącika gastronomicznego Żabka Café, i sięgnąć po jedną ze świeżo parzonych na miejscu kaw, w tym latte, espresso czy cappuccino, jak i licznych przekąsek na ciepło w postaci hot-dogów, panini czy zapiekanek. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony