REKLAMAMLEKOVITA - Życzenia 2020 - Baner Główny (10-13.04.2020)

(fot. Łukasz Rawa, wiadomoscihandlowe.pl)

Z najnowszego raportu Europejskiej Agencji Środowiska wynika, że skutki globalnego ocieplenia klimatu mogą być opłakane dla rolnictwa w Unii Europejskiej. Wielu rejonom na południu Europy grozi spadek, a nawet zaprzestanie uprawy roślin i hodowli zwierząt – czytamy w serwisie interia.pl.

REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

Europejska Agencja Środowiska akcentuje w opublikowanym w środę raporcie, że niekorzystne konsekwencje zmian klimatu są już odczuwalne w całej Europie. Ekstremalne warunki pogodowe, w tym ostatnie fale upałów w wielu częściach UE, już powodują straty dla rolników i wspólnotowego sektora rolnego.

Eksperci Europejskiej Agencji Środowiska wskazują, że zmiany klimatu mogą mieć także pozytywne skutki ze względu na dłuższe sezony wegetacyjne i bardziej odpowiednie warunki uprawy. Jednak więcej ekstremalnych zdarzeń wpływających na sektor spowoduje, że plusy te zostaną zniwelowane.

Więcej na: biznes.interia.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony