10.03.2020/15:50

Aplikacja Polomarket w finale Mobile Trends Awards 2020

W ciągu niespełna pół roku od uruchomienia aplikacja Polomarket zyskała kilkaset tysięcy nowych użytkowników i znalazła się wśród 6 najlepszych aplikacji commerce/m-commerce w tegorocznym konkursie Mobile Trends Awards.

– Aplikacja mobilna Polomarket to kamień milowy w procesie digitalizowania naszej komunikacji. Nie tylko pozwoliła nam ona rozszerzyć program lojalnościowy Polokarta, wdrożyć unikalny, wielokanałowy model komunikacji z klientem, ale i zintegrować wiele naszych działań, w sposób wygodny dla klienta – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu Polomarket.

Użytkownicy aplikacji mobilnej Polomarket mogą korzystać ze wszystkich promocji dla posiadaczy standardowej Polokarty oraz dodatkowych, dedykowanych ofert. Aplikacja umożliwia także wygodny dostęp do przepisów programu kulinarnego „Na Szlaku Smaku” oraz daje możliwość ocenienia zakupów zrobionych w Polomarkecie. Ponadto do aplikacji wprowadzone zostały jednorazowe, indywidualne kupony promocyjne na wybrane produkty oraz możliwość zbierania e-znaczków w akcjach lojalnościowych.

Polomarket został wyróżniony w kategorii commerce/m-commerce w konkursie Mobile Trends Awards, nazywanym Oscarami branży mobilnej w Polsce, i tym samym dołączył do grona marek, które tworzą projekty mobilne na najwyższym poziomie. Zwycięzcy plebiscytu zostaną ogłoszeni 12 marca 2020 r. podczas gali w Krakowie.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • oko 13.03.2020

    Po ostatnich kontrolach sanepid stwierdził 33,3% niezgodności ogółem, nie wiem gdzie pomyliłem. Tak podaje rp.pl i BI.

  • Obiektywny 11.03.2020

    Chyba pomyliles sieci. Proponuje najpierw dobrze sprawdzic i dopiero sie wypowiadac.

  • oko 10.03.2020

    W ostatnim rankingu oszukiwania ludzie sprzedając żywność jako polska też przodowali.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.