24.04.2017/11:46

Atrium Plejada otwiera pierwszy pop-up store w Polsce

Rosnąca popularnością wśród konsumentów cieszą się wyroby spożywcze, ale również odzież, buty i rękodzieło wykonane przez polskich przedsiębiorców. Atrium Plejada, obserwując zmieniające się trendy na rynku handlowym, otwiera pierwszy koncept pop-up store. Cykl krótkoterminowych ekspozycji rozpoczyna oferta lokalnych przedsiębiorców. Pierwszym najemcą jest przedsiębiorstwo społeczne Dobroczyń! Od 8 kwietnia do 27 maja mieszkańcy Bytomia i okolic mogą w nim kupić wykonane ręcznie produkty, m.in. ozdoby, biżuterię, sztukę i kosmetyki.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • jurek 07.05.2017

  śmieszny sklepiczek bez konkretnego towaru wiza wi Carefura to zupełne nieporozumienie. Ale fajne jest to że sprzedają tam zupełni lokalsi i całkowicie są zaangażowani w to co robią. Przekonali mnie do siebie to sobie kupiłem tam torbę a żonie branzoletkę.

 • Mary 03.05.2017

  Bardzo przyjemny sklepik. Zastałam tam miłą nienachalną obsługę i wyszukałam sobie śliczną poduszkę i kartkę a wszystko to ręcznie robione. Obsługujący mnie pan opowiedział mi historię tej dobroczynnej firmy. Gorąco polecam.

 • Teresa 26.04.2017

  Dawniej było dużo wyrobów Spółdzielni Inwalidów. Działało wiele takich Firm. W Bytomiu też było ich kilka. Teraz został się tylko Świetlik. No i Fajna!

 • Robert 26.04.2017

  FAJNA w Bytomiu wiele robi. TAK TRZYMAĆ!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.