28.09.2021/15:58

Auchan będzie mógł otwierać sklepy w niedziele. Sieć ma umowę z operatorem usług pocztowych i kurierskich

Sieć Auchan podpisała umowę z firmą Pointpack. W jej ramach od 1 października w polskich sklepach francuskiego operatora dostępne będą usługi pocztowe. Będą one uruchamiane stopniowo. Markety przekształcone w placówki pocztowe będą mogły działać w niedziele objęte zakazem handlu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 28.09.2021

    I bardzo dobrze. Ideałem byłoby jeszcze, gdyby umożliwić nadawanie przesyłek poprzez dostawcę zamówienia internetowego, czyli facet przyjeżdża, odbieramy zamówienie i wydajemy dostawcy przesyłkę kurierską z etykietą, którą on od razu skanuje i zabiera do samochodu, a potem zdaje w magazynie w danej placówce Auchan. Co prawda dostawy są na razie ograniczone do paru miast, ale podobno ma to przyspieszyć, więc takie rozwiązanie byłoby dość ciekawe, zwłaszcza gdyby przesyłka była dzięki temu tańsza (powiedzmy przy jakieś wyższej kwocie zamówienia z Auchan).

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także