27.09.2021/12:34

Automaty paczkowe Orlenu już działają. Państwowy gigant z ponad 6 tys. punktów odbioru chce rzucić wyzwanie InPostowi

Usługa Orlen Paczka, zbudowana przez PKN Orlen na bazie dawnej Paczki w Ruchu, pozwala na odbiór i nadawanie paczek w 6148 punktach rozsianych po terenie całego kraju. Klienci odbiorą zamówienia nie tylko na stacjach Orlenu, w kioskach Ruchu i w partnerskich sklepach, ale od teraz także we własnych automatach paczkowych Orlenu. W poniedziałek prezes firmy Daniel Obajtek zaprezentował taką maszynę i opowiedział o planach rozwoju sieci.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nickt 30.09.2021

    Jak na razie to ta paczka w ruchu czy tam orlen paczka to tak sobie śmiga. Próbowałem z 5x i może 1x było bardzo szybko, a tak to 3-4 dni robocze czekania. Lekka przesada. Pocztą Polską do Żabki jednak najszybciej - na 8 zamówionych przesyłek aż 7 było na miejscu w ciągu 24h, a czasem nawet poniżej 20h.

  • Orlenek 28.09.2021

    Nie korzystam z usług Orlenu i innych firm państwowych opanowanych przez pisowców pasących się na biedzie innych polaków.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także