16.01.2019/09:00

Biedronka nie pozwala związkowcom na prowadzenie referendum strajkowego w sklepach

We wtorek 15 stycznia oficjalnie wystartowało referendum strajkowe w Biedronce. Już na samym początku głosowanie napotkało szereg trudności, bowiem sieć zabroniła swoim przeprowadzania referendum na terenie sklepów, umieszczania ogłoszeń o głosowaniu oraz dystrybuowania materiałów o referendum. Zdaniem sieci ma to wynikać z regulaminu bezpieczeństwa i porządku obowiązującego w firmie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • prusek 18.01.2019

    Czy to jest normalne, że pracownik sprawy związane z jego stosunkiem pracy nie może załatwiać w miejscu pracy ? To dzicz i degrengolada. Gdzie prawo, gdzie, urzędy, gdzie szumnie wołana odpowiedzialność społeczna ? Dlaczego tak duży podmiot jest bezkarny ? Może warto poszukać kto za to bierze bribes ? W uczciwym układzie inaczej niemożliwe byłoby takie traktowanie ludzi.

  • Logos 16.01.2019

    Takim firmą morzna wszystko chcemy biedry które w naszym kraju zniszczyły małych przedsiębiorców które teraz robią co chcą z pracownikami więc mamy prawo milczeć

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.