27.07.2017/13:58

Biedronka nie wyklucza kolejnej podwyżki pensji

W październiku 2016 r. firma przyznała pracownikom pozaplanowe podwyżki. Planowa, coroczna korekta wynagrodzeń miała miejsce w kwietni br. Ana Luísa Virgínia, szefowa biura zarządu Jerónimo Martins powiedziała, że w tym roku w Biedronce kolejne podwyżki nie są planowane, ale nie są też wykluczone.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Pracownica84sl 15.11.2017

  Jak czytam o wysokości pensji to sie zastanawiam co za baran to wypisuje !!! Żadna z nas nigdy takiej pensji na oczy nie widziała. Premie to też fikcja, wystarczy jeden dzień nieobecności i po premii. Wystarczy że sklep wyrobi norme 99,9procent normy i też jest po premii bo sie sklep nie wyrobił. Jak pracownik zaczyna dyskutować bo zna swoje prawa to mu taki haczyk założą że dyscyplinarka leci bez problemu. Bo taka jest prawda : pracownik ma zapierdzielać bez dyskusji. Morda w kubeł i 6bieg, a i tak zawsze jest źle, za mało, za wolno, nie tak jakby chcieli. Kontrole są co tydzień, obłęd !!! Ja kończę. Psychicznie i fizycznie wykańczają kobiety w każdym wieku i wykorzystują to ile się da bo wiedzą że wiele osób nie stać na porzucenie pracy od tak. To nie są przypadki z jednego marketu ale z całej Polski.

 • Żeby nie było jacynowato 09.08.2017

  Nasz WIELKI P.A.n z Wrześni. Otwieramy szampana i pijemy za zdrowie naszego WIELKIEGO P.A.na!!!

 • Zmęczona 05.08.2017

  Nie pensje sa największym problemem biedronki tylko warunki pracy! Firma stale ucina etaty i podnosi wymagania, i nie liczą się z tym ze sklep robi znacznie wiekszy obrót... jak dajecie radę no to wam utniemy etat zobaczymy czy dacie radę, nie dajecie rady a to pewnie nie umiecie zarządzać, ale zeby zarządzać trzeba mieć kim... a dziewczyny sa wykończone psychicznie i fizycznie, jak tylko widzą lepsza ofertę pracy to uciekają i nie ma im się co dziwic. Firma nie dba też o starszych stażem pracowników kasjer ze stażem 3 lata będzie zarabiał tyle co ten ze stażem 10 lat więc po co pracować dłużej skoro nie ma juz perspektyw.

 • Oliwietta 04.08.2017

  A cóż wielkiego oprócz szumu wokół własnej osoby Pan P. A sianal.. Oprócz dogadywania się z firmą, pozwolenia na zwalnianie związkowców, robienia tylko szumu bo efektów zero akcja wolne Nd, akcja panda itp wzbudzają tylko zainteresowanie Panem A. A nic nie dały dla pracowników. . A jeśli tak proszę mnie Oleśnic....

 • Qwerty 04.08.2017

  W Biedronce istniejemkomflikt miedzy zwiazkami zawodowymi, co widac po komentarzach. Zaloga sie nie liczy.

 • Ziom 04.08.2017

  Kłamstwo firma JMP pozbywa się pracowników głównie z dużym doświadczeniem bo są nie wygodni i nie dają się już wykorzystywać. Nigdy nie będą mieli dobrych pracowników. Dla nich ważne jest by pracownik był bez mózgiem i pracował bez prawa do własnego zdania.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.