22.08.2018/11:09

Biedronka rusza z Gangiem Słodziaków

Potwierdziły się poniedziałkowe doniesienia portalu wiadomoscihandlowe.pl. Biedronka oficjalnie startuje z akcją Gang Słodziaków.

Przypomnijmy, jak informowaliśmy 20 sierpnia, w nowej akcji Biedronki zamiast maskotek owoców i warzyw, tym razem klienci Biedronki powalczą o pluszowe zwierzęta, m.in. lisa, jeża, sowę, i królika. Łącznie do zebrania (lub kupienia) będzie sześć maskotek. Oprócz pluszaków, w sklepach Biedronki nabyć będzie można książki z opisem przygód Gangu Słodziaków.

Teraz informacje wiadomoscihandlowe.pl potwierdza sama Biedronka. W skład „Gangu Słodziaków” wejdą: lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia. Nowa akcja, w ramach której klienci robiąc zakupy w Biedronce będą mogli za darmo zdobyć sześciu pluszowych bohaterów rusza 27 sierpnia br.

To już kolejna akcja lojalnościowa realizowana przez Biedronkę po kultowych Świeżakach. Słodziaki są zwierzętami mieszkającymi w polskich lasach. Przygody są opisane w specjalnej książce „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.

- Jesteśmy pewni, że Gang Słodziaków podbije serca naszych klientów. Wzorem poprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny – tym razem stawiamy na rozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie. Mamy nadzieję, że Słodziaki okażą się prawdziwą inspiracją w niejednym domu – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Akcja „Gang Słodziaków” rusza 27 sierpnia br. By wziąć w niej udział, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki można kolekcjonować do 18 listopada br., a pluszaki i książkę odbierać do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 30 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. Już 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Pozycję będzie też można kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt., natomiast Słodziaka w cenie 49,99 zł/szt.

1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za:
•    zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową „Moja Biedronka” (1 pkt),
•    zakup warzyw lub owoców (1 pkt),
•    zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł (1 pkt).
Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.