06.04.2021/12:00

Biedronka nie odpuszcza. Sieć wraca w kwietniu z ostrą akcją rabatową dla użytkowników karty Moja Biedronka

Klienci sieci Biedronka, robiąc w kwietniu zakupy za minimum 99 zł z kartą lojalnościową sieci, odbiorą voucher o wartości 15 zł na kolejne zakupy. Jeśli wydają mniej, ale co najmniej 69 zł, dostaną voucher 5-złotowy.

To kolejna odsłona akcji "Codziennie zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka". Tylko w lutym br. Biedronka wydała klientom prawie 19 milionów voucherów na łączną kwotę ponad 100 mln zł. Vouchery na kolejne zakupy trafiły wtedy do 4 mln klientów sieci.

Nie dziwi zatem, że przy takiej popularności wdrożonego pomysłu sieć zdecydowała się ponowić akcję. Tym razem potrwa ona przez cały kwiecień. Klienci z promocji będą mogli skorzystać maksymalnie raz dziennie.

Otrzymane vouchery trzeba będzie wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych od momentu ich otrzymania. Aby wykorzystać voucher, należy zrobić zakupy za taką samą kwotę, jak ta, dzięki której otrzymało się voucher i mieć przy sobie kartę Moja Biedronka.

Dyskontowa sieć niedawno informowała, że już ponad 10 mln klientów korzysta z karty Moja Biedronka. Wprowadzona we wrześniu 2016 r. karta jest najpopularniejszym tego typu programem lojalnościowym w Polsce. Tylko w 2020 roku posiadacze karty mogli skorzystać z ponad 1500 akcji  przeznaczonych dla nich promocyjnych.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także