30.05.2018/16:13

Budowa Vis à Vis Warszawa nabiera tempa

Na 5 października otwarcie inwestycji Vis à Vis Warszawa zapowiedział jej deweloper, firma Capital Park. Projekt pozyskał kolejnych najemców.

Nowi najemcy wzmocnią znacząco ofertę segmentu usługowego. Salon prasowy GLM oraz pralnia Lemon Fresh zajmą dwa lokale o łącznej powierzchni ok. 100 mkw. W chwili obecnej na budowie trwają zaawansowane prace zgodnie z założonym harmonogramem. Już na początku lipca ukończony zostanie etap zewnętrzny, a najemcy odbiorą swoje lokale i rozpoczną ich aranżację.

– Przed nami ostatnich kilka najintensywniejszych miesięcy pracy, które zwieńczy otwarcie centrum już na początku października tego roku. W chwili obecnej negocjujemy umowy najmu ostatnich wolnych lokali handlowo-usługowych w Vis à Vis Warszawa.  Jesteśmy przekonani, że zróżnicowana oferta, nad którą nieustannie pracujemy, składająca się zarówno ze znanych marek handlowych, jak i gastronomii oraz punktów usługowych, odpowie na potrzeby przyszłych klientów, dzięki czemu centrum stanie się dla mieszkańców Wilanowa nie tylko miejscem zakupów, ale także przestrzenią do załatwienia wszystkich swoich codziennych spraw w komfortowej atmosferze – mówi Anna Kotyńska, Head of Retail Leasing Department, Grupa Capital Park. 

Do tej pory powierzchnia centrum wynajęta jest w ponad 80 proc. – trwają też zaawansowane negocjacje z kolejnymi, zainteresowanymi wynajmem lokali markami. Do tej pory w gronie najemców centrum znalazły się m.in.  pierwsza w Warszawie restauracja Max Burgers, klinika stomatologiczna Villa Nova Dental Clinic, drogeria Hebe, elektromarket RTV Euro AGD, restauracja indyjska, delikatesy Dębowy Dym oraz sklep Owoce i Warzywa Świata. Za komercjalizację Vis à Vis Warszawa odpowiedzialny jest dział najmu Grupy Capital Park i oraz BOIG Property Consulting.

Vis à Vis Warszawa to czwarty obiekt sieci, funkcjonującej z sukcesem pod tym szyldem (pozostałe zlokalizowane są w Toruniu, Radomiu i Łodzi). Warszawskie Vis à Vis powstaje na Wilanowie i będzie zlokalizowane przy ul. Przyczółkowej 219/223.

Powierzchnia centrum liczyć będzie 4 300 mkw., na której funkcjonować będzie od 22 do 25 lokali handlowo-usługowych. Dodatkowym komfortem dla klientów będzie parking mieszczący 104 pojazdy oraz bliskość przystanku autobusowego, obsługiwanego przez 7 linii komunikacji miejskiej. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Erbud.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.