05.12.2016/10:18

Carrefour otworzył w listopadzie 11 sklepów convenience

W listopadzie 2016 r. sieć Carrefour powiększyła się o 11 placówek działających w formacie convenience. Najwięcej nowych placówek otwarto w Warszawie. Sklepy zaczęły także działać m.in. w Wadowicach, Skawinie oraz Opolu.

- Zarówno format sklepów franczyzowych Carrefour, jak i ich asortyment, dobieramy specjalnie do danej lokalizacji i oczekiwań klientów. Nasze sklepy funkcjonują i na osiedlach mieszkaniowych czy przedmieściach, i w centrach dużych miast, a także w mniejszych miejscowościach oraz na terenach wiejskich – komentuje Marek Lipka, dyrektor ds. franczyzy i sklepów convenience w Carrefour Polska. - Stale pracujemy nad nowymi konceptami i rozwiązaniami, które będą atrakcyjne dla naszych klientów i franczyzobiorców - dodaje.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego (eCarrefour.pl). Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, która posiada 12 300 sklepów w 35 krajach.

Zobacz także:
Carrefour otworzy 100 sklepów franczyzowych w 2017 r.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.