01.10.2019/11:05

Carrefour startuje z potężną kampanią z nagrodami za 4 mln zł. Sieć oferuje Wielkie Darmowe Zakupy

W ramach najnowszej loterii Carrefour rozda klientom w Polsce kilkaset tysięcy bonów zakupowych o wartości od 10 do 500 zł. Codziennie do wygrania jest również karta podarunkowa Carrefour o wartości 12000 zł. Łączna pula wszystkich nagród w loterii to wartość prawie 4 mln złotych. Loteria trwa od 1 do 27 października br.

W akcji mogą uczestniczyć wszyscy klienci sklepów Carrefour. Wystarczy, że zrobią zakupy w jednym ze sklepów Carrefour: hipermarkecie, supermarkecie, sklepie Rast lub wybranym sklepie franczyzowym. Wartość zakupów powinna wynosić min. 80 zł w hipermarkecie lub min. 40 zł w supermarkecie, sklepie Rast lub wybranym sklepie franczyzowym. Po spełnieniu warunków promocji klient otrzymuje kupon loteryjny lub dwa kupony z aplikacją mobilną. Pod lewym okienkiem na kuponie kryje się ewentualna nagroda natychmiastowa w postaci bonu zakupowego o wartości od 10 do nawet 500 zł, a pod prawym okienkiem nadrukowany jest kod numeryczny, który należy zarejestrować na stronie internetowej loteria.carrefour.pl.

Codziennie, od 2 października spośród zarejestrowanych kodów losowana będzie jedna karta podarunkowa („Zakupy na cały rok”) o wartości 12 000 złotych. Zarówno bony jak i kartę podarunkową można wykorzystać na dowolne zakupy w Carrefour. W każdym losowaniu biorą udział wszystkie zarejestrowane od początku loterii kody z wyłączeniem zwycięskich. Oznacza to, że kod zarejestrowany pierwszego dnia loterii weźmie udział w 27 losowaniach.

Kampania komunikacyjna dotycząca loterii Wielkie Darmowe Zakupy w Carrefour obejmuje spoty reklamowe w ogólnopolskiej telewizji, radiu, działania w internecie, w tym w social media, a także materiały promocyjne w sklepach uczestniczących w loterii.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.