26.03.2020/17:00

Carrefour wprowadza gwarancję niezmiennych cen we wszystkich sklepach w Polsce

Carrefour Polska zdecydował o wprowadzeniu gwarancji niezmiennych cen na 150 produktów marki własnej. Działanie to daje klientom pewność, że w każdym sklepie z logo Carrefour w Polsce kupią oni popularne produkty codziennego użytku w stałej, niezmiennej cenie. 

Sieć podjęła decyzję o objęciu 150 produktów marki Carrefour, gwarancją niezmiennych cen. Są wśród nich najbardziej potrzebne produkty spożywcze, takie jak kasze, mąka, cukier, nabiał, a także higieniczne, m.in. papier toaletowy czy ręczniki papierowe.

- Równolegle z wdrażaniem zaleceń służb sanitarnych i rządowych, uruchomiliśmy we wszystkich formatach naszych sklepów gwarancję stałych cen na najpotrzebniejszych produktów codziennego użytku - mówi Marek Lipka, Dyrektor Handlowy Carrefour Polska.

Gwarancja obejmuje wszystkie hipermarkety i supermarkety Carrefour, sklep internetowy, a także sklepy w formacie convenience.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Jarek67 08.04.2020

  Jak widać po poniższym komentarzu pan ŚwiadomyKlient ma odmienne stany świadomości .

 • ŚwiadomyKlient 28.03.2020

  Nie zgadzam się. Produkty marki Carrefour, zwłaszcza spożywcze, są bardzo dobrej jakości. Wolę je niż markowe.

 • Kuba 27.03.2020

  Marki własne to w większości przypadków jeden wielki syf produkowany po najniższych kosztach. Poza tym to nie żadna rewelacja, bo zapewne sieć od dawna ma umowę o stałych cenach.

 • Klient 27.03.2020

  Pic na wodę . Carrefour na tym dobrze zarabia . Masło jakie tam sprzedaje ma 170g , a kosztuje tyle samo co masło 200g znanej firmy , większość produktów marki własnej ma ceny takie jak produkty marek wiodących , a odstaje od nich jakością Po prostu obłuda .Wstyd żabojady

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.