31.08.2021/15:10

Carrefour zapowiada, że chce się rozwijać w Polsce przez kolejnych 25 lat. W planach bardzo ambitne inwestycje w rozbudowę sieci sklepów

Władze sieci Carrefour Polska zapewniają, że jeszcze w tym roku liczba sklepów działających pod szyldem francuskiego operatora w Polsce przekroczy barierę 1000 sklepów w Polsce. Plany na 2021 r. są niezwykle ambitne i zakładają dynamiczny rozwój nie tylko sklepów convenience, ale także hiper- i supermarketów. Jean-Francois Dohogne, dyrektor finansowy, nieruchomości i ekspansji Carrefour Polska podkreśla w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl, że firma chce kontynuować rozwój w Polsce przez kolejne ćwierć wieku.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Czytelnik 01.09.2021

  A jednak robisz zakupy w Carrefour. Dlaczego? Przecież on jest taki „zły” i „niedobry”. Obłuda?

 • Bywalec Carrefoura 01.09.2021

  Tekst przerobiony z roku 2020 ma się nijak do rzeczywistości. Obecnie Carrefour szuka nowego nabywcy na terenie Polski o czym było głośno i w mediach i w prasie już kilka miesięcy temu. W tym roku Carrefour poobniżał pensje pracowników, nie płaci dodatków za nocki i niedziele pracujące, wyprzedaje mniejsze sklepy. W październiku zeszłego roku planowali grupowe zwolnienia pracowników, ale zamienili to na pogorszenie im warunków pracy i płacy co od początku tego roku realizują z korzyścią dla siebie bo nie muszą płacić odpraw za zwolnienia a jeszcze oszczędzają na tych co pozostali.

 • Czytelnik 31.08.2021

  Jedna z lepszych sieci. Zapraszamy do Koszalina będzie wolna hala po Tesco od listopada.

 • Ewa 31.08.2021

  No i fajnie .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także