28.04.2022/12:01

Co Platforma Obywatelska szykuje dla branży handlowej i zamierza uchwalić, jeśli powróci do władzy? [WYWIAD]

- Wolałabym zadeklarować, że zniesiemy podatek handlowy, zanim powiem, że obniżymy akcyzę na alkohol lub papierosy. Pytanie, czy jakiś rząd zrezygnował z pieniędzy, które jego poprzednicy wpisali na stałe do budżetu państwa? Obawiam się, że nie - mówi w wywiadzie dla portalu wiadomoscihandlowe.pl Izabela Leszczyna, wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej, była wiceminister finansów, z którą porozmawialiśmy o stosunku największej siły opozycyjnej w Polsce do rozwiązań wdrożonych przez Prawo i Sprawiedliwość, mających istotny wpływ na funkcjonowanie handlu detalicznego w Polsce.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Basia 02.05.2022

    Sikorski; dwa razy obiecane to jak raz zrobione.....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także