05.07.2019/09:39

Sztuczna inteligencja przyszłością operacji logistycznych [Raport DHL]

Przez 6 najbliższych lat rynek tzw. cyfrowych bliźniaków, czyli wirtualnych modeli procesów i usług tworzonych w ramach wirtualnej rzeczywistości, będzie rósł średnio na poziomie 38 proc. rocznie i przekroczy wartość 26 miliardów dolarów – wynika z raportu pt. „Digital Twins in Logistics” firmy DHL.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • hahah 11.07.2019

    tona śmiechu, jakieś niby wizje roztaczają z przyszlości a kurier dalej nie daje do siebie numeru i siedzisz jak debil cały dzień a jedyne sms od nich to że nadawca przygotował towar do wysyłki co jest bezużyteczną informacją, NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA KTÓRA ZATRZYMAŁA SIĘ W ZAMIERZCHLYCH CZASACH I NAWET POCZTA POLSKA JEST OD NIEJ 100x lepsza

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.