22.09.2020/22:43

Damien de Maisonneuve, dyrektor marki Auchan Retail Polska gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Damien de Maisonneuve, dyrektor marki Auchan Retail Polska weźmie udział w debacie pt. „Value for money. Pandemia zmieniła zachowania i potrzeby konsumentów“, która odbędzie się podczas sesji inaugurującej drugi dzień Retail & FMCG Congress 2020 – Poland & CEE [Innovations, Insight, Inspirations].

Damien de Maisonneuve to menadżer z wieloletnim doświadczeniem w sektorze handlu detalicznego oraz firmach konsultingowych, ekspert z dziedziny marketingu i budowania lojalności. Od ponad czterech lat pracuje dla polskiego oddziału sieci Auchan. W ostatnim czasie odpowiadał m.in. za wprowadzenie jednolitej strategii marki francuskiego operatora w Polsce.

Wcześniej Damien de Maisonneuve szefował oddziałowi firmy doradczej Dia-Mart Polska i HighCo Group. Współpracował z siecią aptek DOZ, Sygma Bank Polska, a także z siecią hipermarketów Geant Polska, która była częścią francuskiego koncernu detalicznego Casino Group.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także