07.05.2021/09:38

Dino Polska notuje w I kw. gigantyczny wzrost przychodów i zysków. Sieć liczy już ponad 1500 sklepów

Sieć Dino Polska odnotowała w I kwartale 2021 r. imponujący wzrost przychodów ze sprzedaży. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku wzrosły o niemal jedną czwartą. Zysk netto wzrósł o prawie 40 proc. Liczba placówek przekroczyła 1500.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Nick 09.05.2021

  A może by tak sklep online i dostawy do domu?

 • Kasapodstołem 08.05.2021

  Dino robi sklepy na jedno kopyto. Sorry, ale np. Biedronki mają ciekawszą architekturę, i nie każdy sklep wygląda tam samo. Proszę się postarać o wygląd sklepów, trochę urozmaicenia. Poza tym szkoda, że inne sieci jak np. Lewiatan, Polomarket, PSS Społem, i inne mniejsze sieci nie mają szans na rozwój, bo ktoś tu widocznie zaczyna być ulubieńcem ciekawym trafem samorządów...

 • asd 07.05.2021

  Jak na najsłabszy kwartał w handlu to bardzo dobrze , jak Dino wejdzie do większych miast a to się stanie to zobaczysz mega zyski. Efekt skali robi zyski a przypominam że 2020r za cały rok Dino zarobiło netto ponad 643 miliony zł .Do biedry nam jeszcze brakuję ale gonimy

 • Krzysztof M. 07.05.2021

  32000 zł na mc na sklep to dużo?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także