08.08.2020/19:22

Ebay współpracuje z LendingPoint w zakresie kredytów kupieckich

Ebay współpracuje z pożyczkodawcą LendingPoint, aby zaoferować swoim sprzedawcom dostęp do korzystnego kredytowania. To pierwsza tego typu współpraca a firmy ogłosiły ją w środę, po wielu miesiącach uzgadniania szczegółów. 

Program, zwany Ebay Seller Capital obsługiwany przez LendingPoint umożliwia sprzedawcom platformy w kategorii handlu elektronicznego pożyczenie do 25 tys.  USD. Program pilotażowy jest dostępny dla wybranych sprzedawców i będzie otwarty dla wszystkich kwalifikujących się sprzedawców w USA w tym roku.

„Cieszymy się, że możemy udostępnić elastyczne opcje finansowania, które są zintegrowane z naszym nowym doświadczeniem w zakresie płatności” - powiedziała w oświadczeniu Alyssa Cutright, wiceprezes ds. płatności globalnych w serwisie Ebay. Obie firmy stwierdziły, że pożyczki ratalne będą udzielane na okres do 48 miesięcy, a LendingPoint nie będzie pobierać opłat za udzielenie pożyczek ani za wcześniejszą spłatę.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także