13.03.2020/08:15

Eurocash aktualizuje strategię dla detalu własnego. Delikatesy Centrum będą największą siecią supermarketów w Polsce

Prezes Grupy Eurocash Luis Amaral w liście do akcjonariuszy zapowiada dynamiczną ekspansję sieci sklepów Delikatesy Centrum w roku 2020 i kolejnych latach.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • gija888 16.03.2020

  Własne sklepy to błąd w strategii EC. Pozostałe franczyzy takie jak Groszek, Lewiatan, Eurosklep, ABC i PSD obawiają się NIERÓWNEGO WSPARCIA ze strony wspólnego dostawcy takiego jak Eurocash. Od stycznia widać jak duże różnice w cenach były na korzyść w DC w porównaniu z wyżej wymienionymi franczyzami. W dłuższej perspektywie będzie oznaczać to odchodzenie od EC i dywersyfikację zakupów u pozostałych dostawców. EC powoli wykorzystuje swoją pozycję....

 • Więcej bajek 14.03.2020

  Dla detalu? Jeszcze analizują? Nakupowali sieci, z którymi sobie w ogóle nie radzą. Ich własne sklepy, robią dodatkowo konkurencję niezależnym sklepom, które obsługują. Pomieszanie z poplątaniem. W hurtowniach ceny wyższe niż w dyskontach. EC to hurtownik, czy detalista? Może w końcu odpowiedzą nam wszystkim kim są?

 • HurtownikCzyDetalista 13.03.2020

  Skąd na to finansowanie znajdą...

 • oko 13.03.2020

  Może niech lepiej aktualizuje opisy produktów, żeby nie wprowadzać klientów w błąd?

 • zirytowany klient 13.03.2020

  Prosze o kase samoobslugowa w sklepie w Wagrowcu, bo jak widze czesto otwarta jedna kase i kolejke, to odechciewa mi sie zakupow. Skoro pozostale kasy sa nieobsadzone to postawcie samoobslugowe!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.