31.08.2016/10:37

Eurocash wynajmie biurowiec w Warszawie

Grupa Eurocash – największa w Polsce firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych - wynajmie powierzchnie biurowe w należącym do firmy Heitman kompleksie biurowym Marynarska Business Park.

Od 1 czerwca 2017 roku firma Eurocash zajmie powierzchnię 4618 mkw. na czterech piętrach jednego z budynku kompleksu. Dotychczasowe biuro Eurocash w Warszawie również znajdowało się na Mokotowie, zaś zmiana lokalizacji była podyktowana rozwojem działalności Grupy. Dodatkowo, od 1 września br. do momentu rozpoczęcia najmu docelowej przestrzeni, Grupa Eurocash zajmie tymczasowo blisko 600 mkw.

Za komercjalizację Marynarska Business Park odpowiada firma doradcza JLL, która jednocześnie pełni funkcję zarządcy budynku. Właścicielem obiektu jest spółka Heitman, działająca w imieniu Heitman European Property Partners.

Marynarska Business Park to cztery nowoczesne budynki o łącznej powierzchni biurowej ok. 43 000 m kw. Kompleks zlokalizowany jest w biznesowej części Służewca.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.