29.03.2021/14:45

Frigo Logistics rozwiezie leki. Firma znana z mrożonek rozszerza zakres dystrybucji towarów

Firma Frigo Logistics znana do tej pory jako operator logistyczny dla produktów głęboko mrożonych poszerzyła zakres usług o transport i spedycję produktów leczniczych stosowanych u ludzi. Będzie przewozić leki na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Frigo Logistics otrzymała certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (DPD) obejmujący zbiór wytycznych, które mają zagwarantować jakość, niezmienność produktu w całym procesie od produkcji do dostarczenia do apteki, a także legalne pochodzenie produktu leczniczego. Certyfikat DPD przyznała DEKRA Certification.

– Wysoka jakość usług i nieustanny rozwój są wpisane w DNA firmy Frigo Logistics. Każdego dnia zapewniamy wymagający transport produktów mrożonych do 3,5 tys. punktów, w ramach siedmiu (spośród ośmiu) największych sieci handlowych działających na polskim rynku artykułów spożywczych. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów, a obecnie współczynnik dostaw na czas, jaki zapewniamy naszym klientom, wynosi ponad 99 proc. Dlatego jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i rozwój portfolio usług. Dzięki otrzymanemu właśnie certyfikatowi DPD, wchodzimy na rynek transportu produktów leczniczych na terytorium Polski oraz Unii Europejskiej. To da nam nie tylko nowe możliwości rozwoju, ale również stanowi odpowiedź na potrzeby płynące z rynku – mówi Krzysztof Pawlik, dyrektor transportu w firmie Frigo Logistics.

Frigo Logistics specjalizuje się w dystrybucji, transporcie i składowaniu produktów mrożonych, a od jakiegoś czasu – również świeżych i rozmrażanych. Obsługuje sieci handlowe oferujących artykuły spożywcze. Do Frigo Logistics należy pięć centrów dystrybucyjnych: w Żninie, Warszawie, Radomsku, Czeladzi, Żdżarach koło Szczecina.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także