07.12.2021/10:39

Frisco.pl wchodzi z dostawą zakupów na Śląsk i do Trójmiasta. Operator otwiera lokalne centra dystrybucji i nawiązuje współpracę z miejscowymi dostawcami

Frisco.pl konsekwentnie realizuje strategię rozwoju i rozszerza swoją działalność w Polsce. Po zapewnieniu pozycji wiodącego dostawcy zakupów spożywczych online w Warszawie, a także debiucie w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie, wchodzi na Śląsk i do Trójmiasta. Aby zapewnić jak najwyższą jakość usług, otwiera lokalne centra dystrybucji i nawiązuje współpracę z miejscowymi dostawcami. Kiedy ruszą dostawy?

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 07.12.2021

    Zapraszamy! Tylko ceny mają być rozsądne, bądźcie prawdziwą konkurencją, a nie kolejnym wampirem ekonomicznym! Chcę robić kompletne zakupy w jednym miejscu, a nie szukać po 5 sklepach bo w jednym rżną na chlebie, w drugim na mięsie, a w trzecim na ketchupie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także