26.11.2020/14:17

Godziny dla seniorów rujnują sprzedaż w sklepach. Coraz mniej klientów przed południem

Godziny dla seniorów miały pomóc starszym ludziom robić zakupy bez konieczności spotykania tłumów ludzi, zapobiegać rozprzestrzenianiu koronawirusa i uporządkować ruch w sklepach. Okazuje się, że bardzo często dezorganizują sprzedaż i działanie sklepów. Według danych CMR, obroty małych sklepów w czasie godzin dla seniorów były średnio o 24 procent niższe niż godzinę później, kiedy zakupy mogli robić już wszyscy klienci.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • m92 01.12.2020

  Proponuję akcję protestacyjną, niech sklepy masowo robią całkowite zamknięcie między 10 a 12.

 • Barbara 27.11.2020

  Skoro nie wolno młodszym opiekunom robić zakupów razem z seniorem, to seniorzy przestali w ogóle chodzić do sklepów, albo robią je wtedy, kiedy do sklepu mogą wchodzić wszyscy.

 • Vester 26.11.2020

  Stare dziady. Chlebki.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także