02.03.2021/11:41

ID Logistics rozpoczęło współpracę z Dan Cake i Internacional Vinhos

Grupa ID Logistics na początku 2021 r. rozpoczęła współpracę z portugalskimi spółkami Dan Cake (produkcja piekarniczo-cukiernicza) oraz Internacional Vinhos (producent z branży beverage).

Obsługa logistyczna obu wspomnianych firm będzie się odbywać w magazynie ID Logistics zlokalizowanym w miejscowości Azambuja, w dystrykcie lizbońskim.

W ramach współpracy z Dan Cake, zespół ID Logistics ma odpowiadać za magazynowanie, kompletowanie i dystrybucję zamówień oraz logistykę zwrotów. Wolumen obsługiwanych towarów będzie obejmować dostawy około 1500 ton produktów do różnych lokalizacji w całej Portugalii.

ID Logistics zostało również operatorem logistycznym firmy Internacional Vinhos. Kontrakt zawarto na 3 lata. Do zadań firmy logistycznej należeć będą odbiory win i alkoholi z winiarni, magazynowanie, kompletowanie i dystrybucja produktów, a także zarządzanie logistyką zwrotną.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także