27.01.2020/10:56

Janusz Byliński, prezes WRSRH: Biedronka ani Lidl nie zniszczą rynku w Broniszach [WYWIAD]

Nowe hale, renowacje i ukłon w kierunku branży HoReCa – rozmowa z Januszem Bylińskim, prezesem zarządu i dyrektorem generalnym spółki Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA o planach największego w Polsce hurtowego rynku spożywczego w Broniszach.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Sadownik 13.04.2020

  Sprzedaź na Broniszach to jest dno. Czy urodzaj czy nie urodzaj to kupców malutko. Dondego jeszcze importerzy z hal ściągają towar tanio z kąd się da.

 • Mięta 27.01.2020

  Rysiu też nam kiedyś w TESCO tak mówił. Biedronka eee a co to jest :)

 • edi to go 27.01.2020

  1. Lidl i Biedronka b. mocno rozwijają ofertę produktów świeżych, szczególnie warzyw i owoców, obie firmy robią to naprawdę dobrze, a tym samym klienci wybierają dyskont, a nie warzywniak, czy sklep osiedlowy, który zaopatruje się np. na rynku hurtowym.
  2. Dyskonty są niezwykle skuteczne w realizacji swoich strategii rozwoju (sieci sklepów, asortymentu, usług). Powiększają swoje udziały w rynku, odbierając je innym formatom, w tym sklepom "niezależnym", które zaopatrują się na rynkach hurtowych. Tym samym dyskonty są jednym z kilku czynników , które powodują zmniejszanie się udziałów rynkowych sklepów niezależnych, a tym samym spada liczba klientów rynków hurtowych.
  itd.

 • Ciekawy 27.01.2020

  A czemu Biedronka miałaby niszczyć rynek w Broniszach?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.