26.06.2018/08:30

Już niedługo Kongres Alkohole i Napoje 2018. Nie może Cię tam zabraknąć!

19 września br. w Renaissance Warsaw Airport Hotel odbędzie się Kongres Alkohole i Napoje 2018, organizowany przez Wydawnictwo Gospodaracze, wydawcę m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce, na którym spróbujemy połączyć wodę z ogniem. Nie może Cię tam zabraknąć!

W całodniowym wydarzeniu, które obejmie prelekcje, debaty, część wystawienniczą, a także spotkania typu business mixer, wezmą udział osoby na co dzień związane z segmentami napojów bezalkoholowych i alkoholowych. O szansach, wyzwaniach, ale i problemach, które stoją przed tymi segmentami, porozmawiamy w gronie branżowych ekspertów. Tematów do dyskusji nie brakuje, bo zarówno w branży napojowej, jak i alkoholowej dużo się ostatnio dzieje: zmieniają się preferencje konsumentów, przepisy prawa, dostępność produktów...

>> KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES ALKOHOLE I NAPOJE 2018 <<

Wśród tematów debat i prelekcji znajdą się m.in. aktualne tendencje rynkowe, wyzwania wynikające z nowych przepisów, kwestie związane z promocją i dystrybucją napojów i alkoholi, a także rozwiązania optymalizujące produkcję. Dla producentów i dystrybutorów atrakcyjną częścią wydarzenia będzie niewątpliwie możliwość uczestniczenia w tzw. business mikserach, czyli spotkaniach z przedstawicielami sieci handlowych.

Konferencji będzie towarzyszyć wystawa, na której produkty i usługi zaprezentują producenci alkoholi i napojów, jak również firmy zajmujące się tworzeniem rozwiązań dla przedsiębiorstw z sektora. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe więcej łączy, niż dzieli. Gdyby w tych ostatnich nie było procentów (których przecież nie widać), byłby to ten sam segment.

Bliskość nie kończy się jednak na wyglądzie - podobna jest logistyka obu kategorii, podlegają one również tym samym trendom, np. rozmaitości czy zdrowotnemu. No i w końcu jedno bez drugiego miałoby trudne życie. Nie jest bowiem tajemnicą, że za zawrotną karierą, jaką w ostatnich latach robi wśród Polaków whisky, stoi popularny drink - whisky z colą. Dlatego 19 września br. w Renaissance Warsaw Airport Hotel spotkają się eksperci związani z obiema kategoriami.

>> KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES ALKOHOLE I NAPOJE 2018 <<

Kategorie produktowe reprezentowane na Kongresie:

Więcej informacji: www.kongresalkoholeinapoje.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.