06.11.2020/09:29

Sklepy budowlane Mrówka z nowym udogodnieniem dla klientów. Sieć stawia na kasy samoobsługowe

Rozwiązanie dobrze znane ze sklepów spożywczych coraz śmielej wkracza do do branży DIY. Dowód? Uruchomienie kas samoobsługowych w sklepach sieci PSB Mrówka na terenie Wielkopolski i w województwie zachodniopomorskim. 

Samoobsługowe boksy kasowe Mago V1 z dołożonymi do nich skanerami ręcznymi działają od kilku dni w siedmiu Mrówkach.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy Mago, z ich obserwacji wynika, że branża DIY od dłuższego czasu dynamicznie się zmienia. Zmienia się zarówno wygląd sklepów, jaki i zmieniają się również klienci. Badania potwierdzają, że klienci sklepów zaczynają odczuwać dyskomfort, jeżeli w sklepie nie ma niektórych rozwiązań technologicznych. Taka sytuacja jest w przypadku braku w sklepie kas samoobsługowych. Część klientów uważa taką placówkę za „niepełnowartościową”

Wdrożenie rozwiązania tego typu przyspiesza proces realizacji transakcji, wpływa na podniesienie jakości obsługi, a ostatecznie skrócenie czasu pobytu klienta w strefie płatności. To z kolei bezpośrednio przekłada się na wymierne wyniki biznesowe placówek. 
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • mop 20.02.2021

    I to jest przyszłość bo kasierki są niemiłe i mają pracę w ....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także