23.01.2017/13:03

Kolporter zatrudnił ok. 90 nowych pracowników

Około 90 osób znalazło w ubiegłym roku zatrudnienie w Kolporterze. Najwięcej osób spółka zatrudniła w centrali firmy w Kielcach oraz w oddziałach terenowych w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Nowi pracownicy to przede wszystkim specjaliści, zajmujący się obsługą dystrybucji prasy i obsługą klienta oraz przedstawiciele handlowi.

– Stale rozwijamy swoje podstawowe obszary biznesowe, stąd stosunkowo wysokie zatrudnienie specjalistów zajmujących się obsługą dostaw i zwrotów czy pracowników bezpośrednio odpowiedzialnych za przygotowanie dystrybucji prasy. Poszukujemy także cały czas kierowców i pracowników magazynu. Jesteśmy firmą handlową, więc dobry przedstawiciel handlowy, czy doradca klienta również może u nas zawsze znaleźć zatrudnienie – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

I dodaje: – W sumie w 2016 roku zatrudniliśmy 89 osób. Poza tym nawiązaliśmy współpracę z nowymi partnerami, którzy odpowiadają za prowadzenie naszych saloników i salonów prasowych.

Partnerzy Kolportera współpracują z firmą na zasadzie umowy ajencyjnej. W ubiegłym roku najwięcej nowych partnerów rozpoczęło działalność w województwach: śląskim, mazowieckim i świętokrzyskim. Ponad 60 % stanowiły panie.

Kolporter zatrudnia w całym kraju ponad 1 100 pracowników i współpracowników. W ramach systemu partnerskiego z firmą współpracuje kilkaset osób.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć ponad 30 tysięcy terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Kolporter zarządza siecią około 1000 saloników prasowych i salonów Top–Press. Spółka zatrudnia w całym kraju ponad tysiąc osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.