19.04.2020/17:47

Kradzieże w sklepach w czasie pandemii koronawirusa [ANALIZA]

Kradzieże dokonywane w sklepach przez osoby z zewnątrz – celowo nie używamy słowa „klienci”, bo niektórzy złodzieje sklepowi wcale nie zamierzają nic kupować – są odwiecznym problemem detalistów. - W krótkim terminie obostrzenia związane z epidemią koronowirusa zmniejszyły skalę zjawiska. Gdy jednak nadejdzie nieuchronny kryzys gospodarczy, sytuacja może się dramatycznie pogorszyć – przekonuje ekspert, Łukasz Grzesik, Security & Loss Prevention Manager.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Sprzedawca ze Społem 19.04.2020

    To co jest opisane w artykule być może sprawdza się w przypadku dużych sklepów gdzie jest fizyczna ochrona. W sklepie gdzie ja pracuje (300m2) cała obsługa na jednej zmianie to trzy osoby - kasa, serwis, kierownik. Z moich obserwacji wynika WZROST kradzieży. Złodzieje przepłoszeni z ochranianych sklepów przyszli do sklepów taki jak nasz.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.