22.10.2019/16:26

Krzysztof Tokarz, GK Specjał: Nowe przejęcia dopiero w przyszłym roku

Po tegorocznych dużych przejęciach, Grupa Kapitałowa Specjał zapowiada następne akwizycje i fuzje na 2020 rok. W toku są rozmowy z potencjalnymi partnerami.

– Jestem przekonany, że wiele takich negocjacji zakończy się powodzeniem. Przyznam jednak szczerze, że nie zależy mi na tym, aby te negocjacje zakończone zostały transakcją jeszcze w tym roku – powiedział Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Kapitałowej Specjał, w wywiadzie dla kwartalnika „Specjał”. Podkreślił, że firma dokonała już w tym roku dwóch dużych przejęć, a także jest w trakcie budowania siedmiu nowych oddziałów w Ostrowcu Świętokrzyskim, Radomiu, Lublinie, Zielonej Górze, Śremie, Krapkowicach oraz Szczecinie.

– Wszystkie te oddziały są teraz dostosowywane do standardów i procedur obowiązujących w GK Specjał. Taki proces wymaga sporego nakładu sił i jest sporym obciążeniem organizacyjnym. Dlatego mówiąc o nowych przejęciach, mam na myśli raczej rok przyszły, czy też lata następne, żeby najpierw uporać się z tym, czym już dysponujemy – powiedział prezes GK Specjał.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.