09.10.2018/10:22

Kupujący na Allegro mogą korzystać z odnawialnego limitu kredytowego

Allegro.pl we współpracy z Bankiem BGŻ BNP Paribas wdrożyły nową opcję zakupów ratalnych Raty Od.nowa. Klienci mają do dyspozycji odnawialny limit kredytowy, z którego mogą dowolnie korzystać, tak jak z limitu w koncie osobistym – informuje Bankier.pl.

Limit kredytowy przyznawany jest po wypełnieniu prostych formalności. Jego wysokość jest ustalana jednorazowo w oparciu o historię zakupową użytkownika Allegro. Po wykorzystaniu części lub całości limitu kupujący spłaca część kredytu, co automatycznie odnawia wysokość limitu. Raty są nieoprocentowane, a bank nie pobiera prowizji ani nie wymaga dodatkowych ubezpieczeń – wylicza Bankier.pl.

Usługa jest dostępna w trybie testowym od 8 października, obecnie można z niej korzystać przy zakupach produktów z kategorii Sport i Turystyka. Po zakończeniu testów obejmie wszystkie kategorie i będzie dostępna dla wszystkich dorosłych klientów indywidualnych.

Czytaj więcej na stronie bankier.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.