15.12.2019/11:49

Lidl czy Aldi. Jaki sklep w końcu powstanie w Bydgoszczy?

Na bydgoskim osiedlu Kapuściska trwa budowa dyskontu spożywczego. Zawirowania wokół zagospodarowania terenu spowodowały, że okoliczni mieszkańcy nadal mają wątpliwości, czy budowany jest Aldi czy Lidl?

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Bydg. 01 15.12.2019

    Aldi kupiło cześć działek od Orange i ta działka na Szarych Szeregów gdzie jest burzony budynek ma być Aldi a obok gdzie jest parking przy budynku Hermes ma być Lidl dlatego przebudowany był układ drogowy i przesunięty przystanek autobusowy.
    Aldi jeszcze w tym roku otworzy sklep w Bydgoszczy na ul.Gdańskiej a,Lidl ruszył z kolejną inwestycja przy ul.Szubinska /Piękna obok Castoramy
    Dla ciekawości podam że dyskonty w Bydgoszczy dla Aldi i Lidla buduje jedna firma z Torunia..

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.