10.05.2021/13:02

Lidl sprzedaje sadzonki. Nowa oferta sieci

Sieć Lidl od zawsze posiada w swojej ofercie polskie owoce i warzywa, a teraz dodatkowo uzupełniła ją o sadzonki, które pozwolą na na stworzenie domowego ogródka. Już od poniedziałku, 10 maja, do wyczerpania zapasów w sklepach sieci znajdą się sadzonki warzyw oraz rośliny doniczkowe.

W ofercie Lidla dostępne są sadzonki takich warzyw jak ogórek, pomidor, brokuł, papryka czerwona, papryka żółta, papryka zielona oraz bakłażan, które wyhodujemy w ogrodzie.

Sadzonki pochodzą od polskiego producenta – Grupy Mularski. Posiadają oznaczenie „Produkt polski”, które pozwala klientom na łatwe znalezienie artykułów wytworzonych w Polsce z użyciem polskich surowców.

Co więcej od poniedziałku, 10.05 dostępne są ogórki zielone luz -40 proc., w cenie 4,79 zł/1 kg oraz polskie pomidory malinowe luz, z aplikacją Lidl Plus -40% w cenie 5,99 zł/1 kg.

 

Sieć z nową ofertą (Lidl)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.