17.11.2020/20:08

Maleje liczba Polaków, którzy czują się bezpiecznie podczas zakupów. Niepokojące dane

Po nieznacznym wzroście w ostatnim badaniu, do 39 proc., a więc aż o 12 pp. spadła na przełomie października i listopada liczba Polaków, którzy czują się bezpiecznie podczas zakupów w sklepach stacjonarnych - wynika z najnowszego badania Deloitte. To oczywiście efekt znacznego przyspieszenia tempa rozwoju epidemii w Polsce.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • zirytowany klient 17.11.2020

    Nie czuję się bezpiecznie w Kauflandzie zwłaszcza w sklepie nr 3461. Kolejki do kas tradycyjnych (czynna zazwyczaj mniej niż połowa), klienci się tłoczą i nie zachowują odległości, nie ma też kas samoobsługowych dla osób robiących mniejsze i szybkie zakupy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także