21.09.2020/14:07

Marc Dherment, dyrektor generalny ITM Polska gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Marc Dherment dyrektor generalny w spółce ITM Polska, która zajmuje się wyznaczaniem strategicznych kierunków rozwoju sieci Intermarche i Bricomarche weźmie udział w Retail & FMCG Congress 2020, organizowanym przez Wydawnictwo Gospodarcze. 

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku sieć franczyzowa. Zrzesza niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w czterech krajach – w  Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Przypomnijmy, że wcześniej przez 10 lat Marc Dherment zajmował się rozwojem sieci franczyzowych, w tym sieci ODiDO w ramach struktur koncernu dystrybucyjnego Metro AG. Pełnił też funkcję dyrektora operacyjnego ds. franczyzy na poziomie centrali Metro AG. Wcześniej przez ponad siedem lat pełnił funkcję szefa ds. zarządzania franczyzobiorcą w Makro Polska.

Marc Dherment rozpoczynał pracę w Polsce od firmy Casino Polska, która zarządzała w Polsce sieciami sklepów Geant i Leader Price, następnie współpracował z Grupą Emperia Holding i zarządzał siecią sklepów piekarniczych Saint Honore.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także