05.03.2018/13:00

McDonald’s częstuje kawą, żeby zwiększyć ruch w godzinach porannych

5 marca restauracje McDonald’s na terenie całej Polski wznowiły akcję, w ramach której sieć częstuje klientów poranną kawą. Wszyscy goście odwiedzający lokale McDonald’s w godzinach porannych, od poniedziałku do piątku do godziny 10:30, a w weekendy do 11:00, zostaną poczęstowani kawą.

Przez najbliższe dwa tygodnie, do 18 marca, w lokalach sieci można otrzymać za darmo, bez konieczności dokonania jakiegokolwiek innego zakupu, świeżo mieloną kawę w trzech wariantach do wyboru. Sieć chce w ten sposób zachęcać klientów do odwiedzania placówek w porze śniadaniowej.

Klasyczna mała czarna, kawa z mlekiem oraz cappuccino będą proponowane wszystkim gościom odwiedzającym restaurację w godzinach objętych promocją. Kawy serwowane są w kubkach na wynos, dzięki czemu można je pić zarówno w restauracji, jak też w drodze do pracy, szkoły czy na uczelnie.

Promocja nie obejmuje restauracji McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz na terenie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

McDonald's prowadzi obecnie w Polsce 403 restauracje, które zatrudniają ponad 22 tys. osób. 322 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.