25.03.2020/16:03

Media Markt-Saturn złożył wniosek o zasiłek dla 20 000 pracowników

Sprzedawca elektroniki firma Media-Markt-Saturn zwrócił się z wnioskiem o przyznanie tymczasowego państwowego zasiłku dla większości swoich pracowników w Niemczech. Firma dopłaci do każdemu z nich 10 proc. do przysługującego im świadczenia.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mm Pracownik 26.03.2020

    Pracuje W Media Markt w markecie, który został zamknięty, pracownikom każą wybierać urlop bieżący co jest niezgodne z prawem i proszę o pomoc IP i nie informują co dalej... Wiadomo że nie mamy zbyt wiele wypracowanego urlopu na ten rok i w kwietniu powinniśmy wrócić do pracy... Lecz rozpęd wirusa temu przecczy, a spółka milczy nt. Rozwiązań na miesiąc kwiecień

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.