07.04.2023/09:05

Międzynarodowy Festiwal Wina TiM S.A. 18.05. 2023 Warszawa - już wkrótce!

Rozgość się w świecie, w którym króluje miłość do wina i spotkaj się z przedstawicielami najlepszych, wielokrotnie nagradzanych winiarni.

Międzynarodowy Festiwal Wina 2019 (Materiał Partnera)

Międzynarodowy Festiwal Wina TiM S.A. to wydarzenie społeczno-kulturalne, które łączy świat biznesu, kultury, mediów i pasji. Już 18 maja w jednym miejscu spotkają się miłośnicy i pasjonaci wina, kupcy największych sieci handlowych, kierownicy sklepów, właściciele punktów detalicznych, przedstawiciele mediów i agencji PR, influencerzy oraz wybitni eksperci organizacji winiarskich i sommelierzy.

Festiwal to połączenie formuły targów wina z konferencją szkoleniową. Możliwość spotkania ciekawych osobowości, wymiany doświadczeń i zdobycia nowej wiedzy. Jego celem jest budowanie kultury wina w Polsce, zacieśnianie więzi z międzynarodowym środowiskiem winiarskim, tworzenie długofalowych relacji, a przede wszystkim edukacja.

Dla uczestników tegorocznej edycji przygotowaliśmy wiele atrakcji. Oprócz degustacji ciekawych pozycji i nowości z portfolio TiM S.A. goście będą mogli odkryć smak win rekomendowanych przez daną winiarnię, niedostępnych na rynku polskim. Po raz pierwszy zostanie również zaprezentowana sekcja z personalizowanymi etykietami na wina, winietkami, opakowaniami prezentowymi oraz zestawami na każdą okazję. Ale to nie koniec niespodzianek! Na szczególną uwagę zasługiwać będzie strefa www.e-tim.pl prezentująca nowy, intuicyjny portal sprzedaży wina, skierowany do punktów posiadających zezwolenie na detaliczną sprzedaż alkoholu. Przedstawiciele naszej firmy, na specjalnie przygotowanym stoisku zaprezentują narzędzie, które w prosty i intuicyjny sposób pozwala złożyć zamówienie drogą online, a przy tym zaoszczędzić czas i rozwinąć biznes.

Międzynarodowy_Festiwal_Wina_2019 (Materiał Partnera)

Bardzo ważną częścią festiwalu będą panele szkoleniowo-degustacyjne prowadzone przez wybitnych sommelierów należących do Stowarzyszenia Sommelierów Polskich oraz reprezentantów wielokrotnie nagradzanych winiarni. Uczestnicy razem z naszymi prelegentami będą mogli odkryć świat win pochodzących z serca Portugalii - Regionu Tejo, poznać winiarskie doliny Chile, zdobyć wiedzę na temat win ekologicznych, bez siarczynów, a także upraw biodynamicznych.

Swoją obecność potwierdzili reprezentanci winiarni z Argentyny, Chile, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Mołdawii, Portugalii oraz Włoch. Podczas wydarzenia będziemy promować kulturę i tradycje winiarskie krajów, których przedstawiciele nas odwiedzą. Ważna jest dla nas ścisła, oparta na relacjach współpraca producentów wina ze światem polskiego biznesu.

Całość uświetni strefa wybitnych pralin oraz przekąsek, a wszystko to ,,Z miłości do wina”.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.