22.01.2020/20:05

Minister rolnictwa: Uprościliśmy przepisy. Powstanie więcej rzeźni

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski spotkał się w środę z przedstawicielami Federacji Grup i Producentów „Wołowina Polska”. Rozmowy dotyczyły sytuacji na rynku wołowiny.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • TOMEK 123 23.01.2020

    bo to powinno być tak przyjeżdża kupiec wyciągamy kabana z chlewa ogłuszmy łapiemy krew na kaszankę kupiec bierze zwłoki jak sobie oskrobie poćwiartuje tak sobie zje!wiezie próbkę do badania dla pewności i po sprawie. i wtedy ma najpewniejszy towar bez żadnej pretensji do nikogo , że to z leżaka czy zdechlaka, a na pewno będzie to lepszy towar jak z najlepszej rzeżni gdzie ludzie za 2500zł nie przywiązują do jakości uboju żadnej wagi dniówkę odwalić i wszystko.

  • nowoczesny rolnik 22.01.2020

    Ta decyzja to błąd.. strasznie cofamy się w rozwoju, znów zacznie się handel padliną rozebraną pod płotem. Jeśli rolnicy chcą mieć 'swój' ubój to niech założą spółdzielnie i postawią rzeźnie albo niech dogadają się z rzeźniami na płatny podnajem coś jak browary kraftowe. Ten minister rolnictwa doprowadzi nasze rolnictwo do takiego stanu, że nawet dopłaty z UE nie pomogą.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.