22.07.2018/13:46

Netto funduje stypendia dla młodych polskich sportowców

Rada Funduszu programu „Skok w Marzenia” Moniki Pyrek i Netto, już po raz drugi wybrała 10 młodych i zdolnych sportowców, którzy otrzymają roczne stypendium w wysokości tys. zł. To wspólna inicjatywa Fundacji Moniki Pyrek oraz sieci handlowej Netto, której celem jest udzielenie wsparcia finansowego i merytorycznego młodym i zdolnym sportowcom.

Dzięki współpracy sieci handlowej Netto oraz Fundacji Moniki Pyrek, rok temu 10 uzdolnionych, młodych osób otrzymało finansowe wsparcie rozwoju swoich sportowych karier. Liczne nagrody, które zdobyli w trakcie tych 12 miesięcy, są dowodem trafnego wyboru podopiecznych. Były to m.in. brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów w Grosseto w biegu na 100 m przez płotki dla Klaudii Siciarz, 1. miejsce Filipa Cieszkiewicza, żeglarza, w Pucharze Europy w Dziwnowie oraz złoty medal na Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w rzucie oszczepem dla Marii Szramiak.

Wszyscy uczestnicy programu oprócz wsparcia finansowego, mogą także liczyć na pomoc Rady Funduszu, w skład której wchodzą: olimpijka Monika Pyrek; podróżnik i miłośnik sportu – Aleksander Doba; prezenter i dziennikarz sportowy – Maciej Kurzajewski, a także prezes Zarządu Netto Polska – Janusz Stroka.

– Pierwsza edycja funduszu „Skok w marzenia” okazała się dużym sukcesem – mówi Mariola Skolimowska, PR Manager Netto. – Z dumą obserwowaliśmy, jak nasi ubiegłoroczni stypendyści rozwijali skrzydła i zdobywali kolejne wyróżnienia oraz nagrody. Cieszymy się, że po raz drugi możemy być częścią tej wspaniałej inicjatywy. Wierzymy, że na naszych kolejnych stypendystów czeka pełna sukcesów sportowa przyszłość. Mamy również nadzieję, że przyznane stypendia ułatwią im drogę na podium na najważniejszych sportowych imprezach, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

10 młodych sportowców otrzyma roczne stypendia w wysokości 10 000 zł każde, dzięki czemu będą mogli się rozwijać i realizować swoje cele.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.