22.10.2016/12:54

Nowa koncepcja podatku handlowego jest już gotowa?!

Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów prezentując projekt budżetu na rok 2017, poinformował, że podatek handlowy przyniesie w 2017 roku 0,97 mld zł. To oznacza, że - jak pisze gazeta.pl - wicepremier zna założenia nowej wersji daniny, którą mają być obciążone sieci handlowe. Publicznie ich jednak nie ujawnia.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Gorszy sort 24.10.2016

    PIS w gospodarce cofa Polskę do komuny z czasów PRL ale jeśli chodzi o podatki to chyba chce wrócić do średniowiecza. Jak słyszę o daninach to widzę pisowskiego pana Misiewicza-Pisiewicza z plebanem pobierających daniny od gorszego sortu czyli poddanych. We wszystkich nowoczenych krajach płaci się podatki a nie daniny.

  • Nie chcę powrotu komuny 24.10.2016

    Pisowski Parlamentarny Zespół na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego powinien się nazywać Pisowski Zespół ds wprowadzania zamętu i powrotu do komuny. Najlepiej byłoby ten zespół po prostu zlikwidować bo to co robią to jest zaprzeczeniem ich nazwy. Ala pełna nazwa partii PIS też jest zaprzeczeniem tego co robią

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.