22.06.2018/12:34

Nowa restauracja Sphinx we Wrocławiu

W samym centrum Wrocławia ruszył nowy lokal sieci Sphinx, należącej do Sfinks Polska. Restauracja mieści się w Galerii Dominikańskiej, przy placu Dominikańskim 3 i prowadzona jest w modelu operatorskim. Jest to już szósta restauracja we Wrocławiu działająca pod szyldem Sphinx.

Restauracja Sphinx w Galerii Dominikańskiej zajmuje powierzchnię ponad 380 mkw. Na miejscu przygotowano 67 stolików, przy których zasiąść może blisko 180 gości.

- Kuchnia międzynarodowa inspirowana smakami Bliskiego Wschodu przypadła do gustu mieszkańcom Wrocławia, którzy chętnie odwiedzają nasze restauracje. Postanowiliśmy więc otworzyć nowy lokal pod szyldem Sphinx w Galerii Dominikańskiej, która jest jednym z najpopularniejszych centrów handlowych w mieście, wzbogacając tym samym jej ofertę gastronomiczną. Serdecznie zapraszamy do naszej nowej restauracji - mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

Restauracja jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 9:30 – 21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00. Lokal prowadzi także usługę dowozu do klienta.

Sfinks Polska zarządza 178 lokalami gastronomicznymi na terenie Polski, w tym siecią 92 restauracji Sphinx (segment casual dining), 67 pubami Piwiarnia Warki (segment gastro pubów), 11 restauracjami Chłopskie Jadło (segment casual dining) i 2 restauracjami WOOK (segment casual dining), 5 restauracjami Fabryka Pizzy oraz kultowym pubem Bolek w Warszawie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.