20.10.2020/09:04

Obowiązkowe maseczki wreszcie z podstawą prawną? Będzie regulacja ustawowa, to koniec wymówek

Sejm zajmie się we wtorek projektem ustawy, która pozwoli Radzie Ministrów na wprowadzanie w drodze rozporządzeń obowiązku zasłaniania nosa i ust. Prawo i Sprawiedliwość, którego posłowie stworzyli projekt, pośrednio przyznaje tym samym, że obecne przepisy dotyczące maseczek są dziurawe.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Człowieczek 20.10.2020

    Skoro tę maseczki tak niesamowicie bronią przed rozpowszechnieniem się covida, to po wprowadzeniu Ustawy, zobowiązującej ich zakładanie, nie zamykajcie nie tylko supermarkwtow a i przedszkoli, szkół i PRZYCHODNI! W supermarketach niema możliwości przewietrzyć pomieszczenia, ale tam się "nikt nie zaraża" :) Jezuniu kochany, ile jeszcze będziemy trwać w tym zakłamaiu?....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także