07.02.2022/12:22

Paweł Nowak, prezes Goodvalley: Zmiany są potrzebne. Europejski Zielony Ład wyznacza dobry kierunek [WYWIAD]

Chociaż nie jestem zwolennikiem nadmiernych regulacji rynku, a wręcz przeciwnie, to jednak moim zdaniem zmiany wdrażane przez Komisję Europejską w ramach Europejskiego Zielonego Ładu zmierzają w dobrym kierunku. Zasadniczym problemem w obszarze wyzwań klimatycznych jest to, że ludzie – w tym także przedsiębiorcy – często podążają za niesprawdzonymi doniesieniami czy trendami. W tak ważnej sprawie, jaką jest obecnie ochrona środowiska, potrzebne są jasne wytyczne – zauważa w rozmowie z serwisem wiadomoscihandlowe.pl Paweł Nowak, prezes Goodvalley.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • wolny 08.02.2022

    nie byłby prezesem, gdyby tak nie mówił...a co myśli, to inna sprawa, wielu dzisiaj musi mówić coś innego, niż myśli, bo najzwyczajniej straci stołek, smutna rzeczywistość kreowania świata, wierzę również, że tak jest i z propagandą, wielu pismaków nie może spojrzeć w lustro bo ma odrazę do tego, co widzi, prawda was wszystkich wyzwoli

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także