30.12.2020/14:55

Pilotażowy projekt Auchan i BP nabiera rumieńców – ruszył trzeci sklep Easy Auchan

Po otwartej w listopadzie pierwszej placówce Easy Auchan przy stacji BP Reduta, w grudniu zaczęły działać dwie kolejne – pierwsza przy stacji BP Radość na ul. Patriotów 317 (o czym już informowaliśmy), druga przy stacji BP Wesoła na ul. Trakt Brzeski 50. 

Easy Auchan w Wesołej działa od 23 grudnia. Podobnie jak dwa wcześniej uruchomione jest on czynny 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu (również w niedziele niehandlowe). Jego oferta obejmuje: szeroki wybór napojów i przekąsek, dania gotowe i kanapki, pieczywo i słodkie wypieki, ale też świeże owoce i warzywa, nabiał, wędliny i jajka, a nawet produkty wegetariańskie i BIO.

Easy Auchan to nowy koncept sklepu dedykowany stacjom paliw. Reprezentuje on perspektywiczny segment convenience, w którym francuski operator, jako wielokanałowy gracz, również chce być obecny. Dla BP to już trzeci sojusz tego typu. Wcześniej (w latach 2011-2012) koncern próbował rozwinąć sieć przystacyjnych sklepów z siecią Carrefour, ale współpraca zakończyła się na etapie testów i 10 placówek pilotażowych. Potem miał śmiałe plany rozwoju podobnego konceptu wspólnie z siecią Piotr i Paweł, ale skończyło się na zaledwie trzech testowych placówkach zamiast zapowiadanych 150. BP ma nadziej, że z kolejnym operatorem spożywczym, czyli Auchan, pilotaż przebiegnie bardziej pomyślnie. 

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także