06.12.2016/10:12

Piotr Pośnik nowym dyrektorem zarządzającym Miraculum

Tomasz Tuora i Marek Kamola weszli do zarządu firmy Miraculum. Dyrektorem zarządzającym spółki został Piotr Pośnik, a stanowisko dyrektora marketingu objęła Anna Kochanowska.

Na stanowisku prezesa spółki pozostaje Monika Nowakowska, która w liście skierowanym do akcjonariuszy zapewniła, że firma wchodzi w okres definitywnego uwolnienia potencjału  w obszarze sprzedaży, z równoległym dokończeniem wszelkich procesów związanych z optymalizacją kosztów działalności.

- Braki odpowiednich środków finansowych na wdrożenia nowości staną się już tylko wspomnieniem dzięki współpracy nawiązanej w akcjonariacie i zarządzie spółki. W najbliższych miesiącach stawiamy na asortyment w markach o wysokiej rotacji zapasów.(…) Spółka negocjuje udzielenie licencji na marki, które wymagają większego zaangażowania kapitałowego w celu osiągnięcia sukcesów na rynkach zagranicznych. Planowane transakcje zakładają, że Miraculum SA nadal byłoby w znacznej części beneficjentem rozwoju i sprzedaży tych marek we współpracy z inwestorami. (…) W ciągu najbliższych miesięcy planujemy wiele zmian, które mają szybko przełożyć się na fundamentalną poprawę sytuacji w spółce – czytamy w komunikacie firmy.

Miraculum to polska firma kosmetyczna, w której portfolio znajduje się 11 marek, w tym m.in. Pani Walewska, Miraculum, Joko, Virtual, Gracja, Tanita, Paloma, Lider, Wars, Być Może.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.