03.04.2020/09:25

Polski rząd testuje granice wytrzymałości konsumentów i sieci handlowych

We wtorek polski rząd zaskoczył rynek nowymi ograniczeniami w handlu, które weszły w życie odpowiednio od 1 i 2 kwietnia nie dając sieciom spożywczym oraz konsumentom czasu należycie się przygotować. W związku z powyższym środa i czwartek, pierwsze dwa dni z nowymi ograniczeniami, przyniosły zarówno firmom jak i konsumentom wiele stresu oraz niewiadomych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • gija888 06.04.2020

  Służba zdrowia leży i kwiczy. Będzie jeszcze gorzej, To co jest w telewizji to totalna bzdura. Testów nie ma. Testów się nie robi. Te które są zrobione giną lub czeka się na nie po kilka dni. Skandal, kłamstwo i obłuda. Całe lata oszczędzali na służbie zdrowia teraz w kilka tygodni żądają od nich wszystkiego.....z pustego i Salomon nie naleje.....

 • To jest dla ludzi? 04.04.2020

  Nie reaguje bardzo dobrze. Bawi się w politykę. W wielu krajach są ograniczenia do powierzchni.
  W Polsce... do liczby kas. W Makro na hektarowej sali, przy 8 kasach 24 klientów może bawić się w chowanego. W Żabce na 50m2 przy 3 kasach 9 klientów.

 • TED 04.04.2020

  Nie “rząd testuje” tylko nowa rzeczywistość spowodowana wirusem. Rząd reaguje i jak widać w porównaniu z całym zachodem reaguje bardzo dobrze wiec może czas to docenić.

 • mi 03.04.2020

  Skąd Wy bierzecie tych korpoludkowych ekspertów?

 • klient lidl 03.04.2020

  będa odszkodowania od Skarbu Państwa za ogranicznie możliwości sprzedazy do 3 osób na kase, to skandal, aby ludzie musieli stac w kolejkach wiele godzin przed sklepem, ewidentnie celowo aby zaszkodzic dużym sklepom, w których wielkich przestrzeniach ma teraz być 10-15 osób max.

 • Minia 03.04.2020

  PIS przespał czas przed epidemią na przygotowania a jeśli chodzi o służbę zdrowia to doprowadził ją do upadku. Teraz szarpią się w nieskoordynowany sposób aby pokazać Polakom, że coś robią. A tak naprawdę to boją się, że Duda nie zostanie rezydentem i stracą władzę. Tylko o to im chodzi i nie łudźcie się, że jest inaczej. Skończyła się kasa na łapówki wyborcze a Pis nie przygotował żadnych rezerw w czasie ogólnoświatowej prosperity bo jest złym gospodarzem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.