26.02.2019/13:03

Polskie ePłatności przejmują obsługę płatności w sieciach Inmedio, Relay, czy 1 Minute

Polskie ePłatności (PeP) podpisały umowę na obsługę terminali sieci sklepów zarządzanych przez Lagardere Travel Retail. Sklepy grupy LTR odwiedza miesięcznie ponad sześć milionów klientów.

Polskie ePłatności w listopadzie 2018 roku rozpoczęły obsługę płatności w sieci Lagardere Travel Retail – firmy specjalizującej się w segmencie rynku travel retail obecnego w 34 krajach na świecie.

– Współpraca z Lagardere jest efektem konsekwentnie realizowanej strategii dynamicznego rozwoju Polskich ePłatności, nie tylko poprzez akwizycje nowych spółek, ale też wzrost organiczny. Lagardere otrzymuje od nas najnowocześniejsze rozwiązania, a także elastyczność w dostosowaniu usługi do potrzeb klienta – powiedział Piotr Kokoszczyński, prezes zarządu PayUp, wchodzącego w skład grupy Polskich ePłatności.

Ze sklepów  Inmedio, Relay, 1 Minute i innych brandów Lagardere korzystają codziennie, m.in. klienci centrów handlowych, pasażerowie dworców kolejowych czy polskich portów lotniczych. Wielu z klientów pochodzi z zagranicy. Teraz będą mogli dokonywać płatności poprzez popularny globalnie Apple Pay.

– W podjęciu decyzji o zmianie operatora, istotna jest dla nas liczna grupa serwisantów wspierających, która będzie w stanie szybko reagować w tematach technicznych. Nasi klienci otrzymają bezpieczne i zaawansowane technologicznie rozwiązania – dodaje Grzegorz Drozd, Dyrektor IT Grupy Lagardere.

W Polsce, Lagardere Travel Retail to grupa zarządzająca obecnie siecią 800 sklepów,  działających pod 33 różnymi brandami z sektora retail & foodservice.

Spółka rozwija na rynku 3 linie biznesowe: Travel essentials ze sklepami w miejscach podróżnych takich jak Relay, Discover, Virgin, 1 Minute, a także siecią sklepów prasowych Inmedio  zlokalizowaną w centrach handlowych i  centrach miast.  „Foodservice – z siecią kawiarni So!Coffee, i  lokalami takimi jak Paul, Bread & Co, The Flame, Misa i inne. Duty Free –  z siecią sklepów Aelia Duty Free, The Fashion Gallery, Toys Store zlokalizowanych na lotniskach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.